Radom: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)

Szydłowianka – AS Radomiak 2:3 (2:0)

Bramki: Jakub Płowiec 16', Mateusz Kwiecień 33' - Krzysztof Klimer  41', Filip Gawlik 48', Aleksander Skonieczny 59'.

W ramach 5. kolejki spotkań w radomskiej I lidze okręgowej C1 Trampkarz (RW) nasz drużyna podejmowała lidera tabeli AS Radomiak.

Mecz rozpoczęliśmy lepiej od rywala, a nasze akcje były składniejsze i groźniejsze. Do przerwy prowadziliśmy 2:0 po bramkach Jakuba Płowca (bramkarz, który zagrał w polu i Mateusza Kwietnia). Druga połowa to również dobre momenty naszej gry, po których stworzyliśmy kilka bramkowych sytuacji. Niestety nie wykorzystane sytuacje się zemściły. Z biegiem czasu popełnialiśmy coraz więcej błędów, co skwapliwie wykorzystali Goście doprowadzając do remisu, a w ostatniej akcji meczu zdobywając zwycięską bramkę. Niestety nasza momentami dobra postawa w tym meczu nie przyniosła punktów, ale jakże ważną lekcję pokory i gry do końcowego gwizdka.

Szydłowianka: 1 Kacper Bialik, 4 Jakub Niewola, 5 Alan Kamiński, 7 Bartosz Kobel, 9 Jakub Dzwonek, 14 Dawid Kaleta, 16 Mateusz Kałużyński, 10 Mateusz Kwiecień (K), 11 Jakub Nowak, 15 Dawid Ziętkowski, 19 Maria Miernik. Na zmiany wchodzili: 8 Wiktor Furman, 12 Jakub Płowiec (Br.).

Trener: Michał Kowalczyk

AS Radomiak: 99 Mateusz Suwała, 3 Aleksander Skonieczny, 17 Dawid Majewski, 10 Jan Borkowski, 4 Emil Dobczyński, 11 Filip Gawlik, 9 Krzysztof Klimer, 16 Michał Kupidura, 18 Patryk Suski, 5 Jakub Wochniak. Na zmiany wchodzili: 50 Jakub Feliksiak, 13 Giga Bairoian, 7 Kacper Gos, 19 Seweryn Tkaczyk, 12 Oskar Kuraś (Br.).

Trener: Arkadiusz Skonieczny

Sędziował: Jakub Indyka