szydlowianka.com.pl

Szydłowianka - SZ.P. RADOMIAK 3:0 (1:0)

Radom: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)

Bramki: Mateusz Kwiecień 5' i 40', Maria Miernik 55'

W meczu 6 kolejki nasi Trampkarze podejmowali SZ.P. Radomiak. Po niezłej pierwszej połowie prowadzili 1:0. Bramkę z rzutu karnego strzelił Mateusz Kwiecień (po faulu na Dawidzie Kalecie).

Bramkę z rzutu karnego strzelił Mateusz Kwiecień (po faulu na Dawidzie Kalecie). Naszą dominację w tym meczu potwierdziliśmy w II połowie, gdzie z kilku dogodnych sytuacji wykorzystaliśmy dwie (przewrotka Mateusza Kwietnia i gol Marii Miernik). Przy dobrej grze w ofensywie udało się uniknąć poważniejszych błędów w obronie i zachowaliśmy czyste konto. W sobotę wygraliśmy 3:0 a we wtorek kolejny mecz wyjazdowy z Chojniak Wieniawa.

Szydłowianka: 12 Jakub Płowiec(Br.), 3 Igor Nowek, 4 Jakub Niewola, 5 Alan Kamiński, 7 Bartosz Kobel,  14 Dawid Kaleta, 8 Wiktor Furman, 16 Mateusz Kałużyński, 10 Mateusz Kwiecień (K), 11 Jakub Nowak, 19 Maria Miernik. Na zmiany wchodzili: 1 Kacper Bialik(Br.), 9 Jakub Dzwonek.

Trener: Michał Kowalczyk