Zamłynie Radom - Szydłowianka 0:1 (0:1)

Radom: Klasa okręgowa "CAMPEON.PL"

Bramki: Wiktor Sadza 16'

W szóstym meczu wiosennym nasi seniorzy zagrali w Radomiu z tamtejszym Zamłyniem, zmagając się nie tylko z wymagającym rywalem, ale również z problemami kadrowymi, grając w upale na sztucznej nawierzchni.

Niestety, po kilku minutach meczu boisko musiał opuścić z urazem Patryk Bilski. Nasza młoda drużyna zagrała odważnie, szukając swoich szans od początku meczu, będąc równorzędnym rywalem dla Gospodarzy. W 16 min. meczu na strzał z dystansu zdecydował się Wiktor Sadza (wychowanek klubu z rocznika 2001) i niespodziewanie objęliśmy prowadzenie. Z biegiem czasu Gospodarze przejmowali inicjatywę, ale i My się im odgryzaliśmy (szczególnie ze stałych fragmentów gry). Pod koniec pierwszej połowy sędzia podyktował dwa dyskusyjne rzuty karne dla rywali – oba obronione przez naszego bramkarza Karola Czyża. Druga połowa to optyczna przewaga Zamłynia, ale pewna gra naszego bramkarza i mądrze kierowana obrona przez rutyniarza Daniela Grymułę dała nam w efekcie bardzo cenne 3 punkty. Warto dodać, że w tym meczu zadebiutował kolejny junior z rocznika 2001 Zygmunt Herka. A już we wtorek podejmujemy Iłżankę Kazanów. Początek meczu godz. 14:00. ZAPRASZAMY!

Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego meczu. ZEBRRA.TV

 

Szydłowianka: Karol Czyż  - Daniel Grymuła, Arkadiusz Siwak, Marcin Binkowski, Jakub Łęcki, Wiktor Sadza (58' Piotr Chwaliński), Kamil Mosiołek, Jaroslav Moroz, Patryk Bilski, (21' Krzysztof Jankowski - 87' Zygmunt Herka) Cezary Śledź,  Adrian Woźniak.

Trener: Michał Kowalczyk