Zawisza Sienno - Szydłowianka 3:2 (3:1)

Bramki: Bartłomiej Niedbała 13', Michał Klaus 19' i 25', Kamil Mosiołek 39'(karny), Patryk Bilski 55'

W drugim meczu rundy wiosenne nasz drużyna wybrała się na mecz do Sienna. Zespół Zawiszy miał przed tym spotkaniem taką samą ilość punktów co nasza drużyna. Mimo tego, że zdawaliśmy sobie sprawę, ze Zawisza to trudna drużyna - po pierwszych 20 minutach, po niezrozumiałych błędach defensywy przegrywaliśmy 0:3 …

Po stracie 3 bramek przejęliśmy inicjatywę stwarzając sobie coraz więcej sytuacji bramkowych. Do przerwy wykorzystaliśmy tylko jedną. Z rzutu karnego bramkę strzelił Kamil Mosiołek. II połowa to zdecydowana dominacja Szydłowianki. Atak za atakiem sunęli na bramkę Zawiszy. Gospodarze w tej części meczu nie stworzyli żadnej groźnej sytuacji. Po dobyciu kontaktowej bramki przez Patryka Bilskiego, nasz napór na bramkę Gospodarzy nie malał do końca meczu, lecz nie udało się naszemu młodemu, niedoświadczonemu zespołowi dogonić rywala, schowanego za podwójną garą. Niestety straty z początkowej fazy meczu okazały się za duże.