szydlowianka.com.pl

Szydłowianka - Pilica Nowe Miasto 0:1 (0:0)

Bramki: Daniel Krzanowski 60'

Po dobrym wyjazdowym meczu z Jodłą trzy dni później podejmowaliśmy na własnym boisku Pilice Nowe Miasto. Przed tym spotkaniem mieliśmy jeden punkt straty do dzisiejszego rywala, więc była szansa na przegonienie w tabeli drużyny z Nowego Miasta.

Zaczęliśmy mecz ostrożnie, z biegiem czasu przeprowadzając kilka dobrze zapowiadających się akcji, lecz w decydujących momentach zabrakło dokładności. Jeden błąd naszej drużyny na początku drugiej połowy (po wyrzucie z autu) kosztował nas utratę bramki i jak się później okazało 3 punktów. Co prawda próbowaliśmy odwrócić losy meczu rzucając wszystkie siły do ataku przez co rywal miał więcej miejsca i próbował groźnie kontrować. Niestety wynik się nie zmienił i zamiast 3 punktów musieliśmy obejść smakiem.

 

Szydłowianka: Maciej Osobiński - Krzysztof Chatys (Adrian Woźniak 73'), Jakub Łęcki, Damian Szewczyk (Krzysztof Jankowski 78'), Patryk Bilski (Kamil Ziętkowski 85') Michał Wiatrak, Daniel Grymuła, Kuba Rogala (Kamil Mosiołek 65'), Cezary Śledź, Arkadiusz Siwak, Yaroslav Moroz (Wiktor Sadza 80'). Na ławce pozostali: Piotr Chwaliński, Karol Czyż (Br.)

Trener: Michał Kowalczyk

W następnej kolejce Szydłowianka Szydłowiec zmierzy się na wyjeździe z KS Warka – 18.04.2018r. o godz. 1730.