Szydłowianka - Radomiak II Radom 1:3 (0:2)

Bramki: Kamil Mosiołek 55' -Simon Colina 29', Karol Kucharski 45' (k), Dominik Sokół 82'.

W Wielki Piątek zainaugurowaliśmy wiosenne rozgrywki w Campeon.pl lidze okręgowej. Podopieczni Michała Kowalczyka ligową wiosnę rozpoczęli z dwutygodniowym opóźnieniem. Dwie poprzednie kolejki nie odbyły się ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Naszym Rywalem była druga drużyna Radomiaka.

Goście przyjechali do Szydłowca wzmocnieni kilkoma klasowymi zawodnikami. Wśród nich był Simon Couina (wychowanek Barcelony), autor pierwszego gola dla Radomiaka. W Naszym zespole z powodu choroby nie mógł wystąpić Cezary Śledź, Patryk Mnich, Marcin Binkowski (kontuzja) i Damian Szewczyk pauzujący za kartki.  Pierwsza połowa to przewaga Radomiaka i 2 stracone bramki (choć drugiej powinniśmy uniknąć!). Zdecydowanie odważniejsza postawa naszej drużyny w II połowie zaowocowała zdobyciem bramki kontaktowej z rzutu wolnego przez Kamila Mosiołka. Zaraz po wejściu na boisko sytuacje na 2:2 miał Jaroslav Moroz, lecz przy strzale głową zabrakło precyzji. W tej części meczu szukaliśmy swoich szans na zdobycie kolejnej bramki, lecz to Rywal udokumentował swoją przewagę w tym meczu bramką rzutu rożnego.

Przegraliśmy dzisiaj z mocnym rywalem, ale warto nadmienić, że w meczu zagrało aż pięciu naszych Juniorów!

Szydłowianka: Czyż - Siwak, Wiatrak, Chatys (85' Wiaderek), Woźniak (86' Jankowski), Kumoch, Grymuła, Łęcki (86' Ziętkowski), Bilski (86' Chwaliński), Rogala (67' Moros), Mosiołek (76' Sadza).

Radomiak II: Kowalczyk - Grot, Kucharski, Lech, Brągiel, Jabłoński, Colina, Markiewicz (80' Nowosadko), Nowakowski (85' Winiarski), Bogacz (86' Trzos), Sokół.

Sędziował: Marus Jacek

W następnej kolejce Szydłowianka Szydłowiec zmierzy się na wyjeździe Zawiszą Sienno – 7.04.2018r. o godz. 1500